Вся информация в одном месте

Металл    Машиностроение    Химия    Пищепром    Энергетика    Транспорт   Строительство
Банки, инвестиционные, консалтинговые и маркетинговые, страховые, юридические компании
Business World Magazine, The Ukrainian Metal

КОМЕРЦІЙНІ ПРИНТЕРИ ЕТИКЕТОК

Комерційні принтери штрих – кодів – пристрої для друку, що можуть виготовити необхідну кількість цінників, етикеток, штрих-кодів для невеликого магазину, супермаркету, підприємства. Купівлі подібних пристроїв для друку є вигідним для підприємства через економію значних коштів і часу користування типографією.

Настільні принтери штрих – кодів є:

  • доступна вартість
  • невеликі розміри
  • хороша продуктивність
  • легкість у використанні
  • немає необхідності в постійному обслуговуванні

Обсяг продукції, яку можна надрукувати за допомогою комерційних принтерів

У випадку необхідності, можливе придбання простого настільного принтеру для виготовлення етикеток, або більше функціонального – комерційного. Зазначені види входять до середнього сегмента пристроїв друку, можуть мати відмінності в продуктивності, якості та швидкості друку.

Зазвичай, комерційний принтер використовують у випадках, коли відсутня потреба в друкуванні більше 5-10 тис. етикеток за добу. Друкування відбувається кількома способами: термо – і термотрансферним. Настільні, комерційні принтери обладнуються термоголовками з розширенням 203DPI, 300DPI. Саме розширення впливає на якість, чіткість друкованої продукції. При використанні пристрою лише для друку штрих – кодів, простих графічних зображень, тексту, можна зупинити свій вибір на розширенні 203. У випадку необхідності друку кращої якості зображення, варто застосовувати розширення 300 (у цьому випадку друк можливий і по текстилю). Ресурс термоголовки повністю залежить від розширення, об’єму роботи; в цій категорії принтерів становить від 25 км. до 100 км.

Протокол зв’язку для комерційних принтерів

Щоб забезпечити зв’язок між принтером та головним обладнанням (комп’ютером, POS-терміналом), принтери доповнюються наступними: Ethernet, LPT, WiFi, USB, RS-232, Bluetooth. Перед підключенням, потрібно встановити певний драйвер, що звичайно додається в комплекті до принтера. Починаючи роботу з обладнанням, треба ознайомитися з інструкцією до нього.

Придбання обладнання у Києві

До придбання принтеру, варто ознайомитися з описом його технічних можливостей. Якщо виникають якісь сумніви відносно вибору тієї чи іншої моделі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів інтернет – магазину за допомогою.

Придбати настільний принтер етикеток за помірною ціною можна в інтернет – магазині «Технолоджик», який пропонує до вашої уваги товар лише від надійних та перевірених виробників. Магазин працює по всій території України, швидко після вашого замовлення оформить доставку товару.

РЕДАКЦИЯ РЕКОМЕНДУЕТ СТАТЬИ

Inform
Inform2
Inform3
Inform4
Inform5
Inform6
Inform7
Inform8
Inform9
Inform10
Законодательные акты Украины
ТНВЭД - УКТВЭД   
Наши партнеры
Контакты