Вся информация в одном месте

Металл    Машиностроение    Химия    Пищепром    Энергетика    Транспорт   Строительство
Банки, инвестиционные, консалтинговые и маркетинговые, страховые, юридические компании
Business World Magazine, The Ukrainian Metal

 ІНВЕРТОРИ НАПРУГИ - МОДИФІКОВАНА ЧИ ЧИСТА СИНУСОЇДА, ЩО ОБРАТИ?

Перший вид - це інвертор синусоїда, тобто з чистою синусоїдою . Вони можуть видавати на виході синусоїдальну форму напруги. Такий вид інверторів віддає можливість працювати будь-яким домашнім електричним помічникам. Це можливе завдяки тому, що форма напруги цього інвертора не відрізняється від форми напруги загальної електромережі.

Наступний вид - інвертори, які мають на виході квазісінусоіду або модифіковану синусоїду. Саме такі інвертори мають деякі застереження при використанні. Експлуатація таких агрегатів вимагає, щоб серед споживаючих приладів не було таких, що мають трансформаторні входи, електродвигуни та інші пристрої, які мають індуктивний характер навантаження.

Виникає питання, що собою являє модифікована синусоїда? Модифікована синусоїда, як вказують фахівці, це наближення до необхідного синусоїдальному сигналу, яке отримується за рахунок сигналів "прямокутної" форми.

Деяка апаратура вимагає особливих умов, а саме правильну форму сигналу. До таких потреб можна віднести і чуттєву к коливанням апаратуру, апаратуру з трансформаторними джерелами живлення(компресори, електродвигуни, насоси та ін.) Інші ж прилади, яким не так необхідна точна форма сигналу це - нагрівальні прилади, лампи розжарювання, прилади, які мають імпульсні джерела живлення (комп'ютери, ноутбуки, цифрові телевізори).

При функціонуванні інвертора з модифікованої синусоїдою, до загальної мережі надходить більша кількість перешкод, тому медичні прилади та медична апаратура, системи зв'язку можуть функціонувати нестабільно.

До найдорожчих інверторів тому відносять прилади з чистою синусоїдою. Така категорія інверторів напруги йде для забезпечення роботи чутливого обладнання. На виході такого перетворювача напруга виходить в правильній синусоїдальної формі з невеликим спотворенням. Такий фактор відіграє величезну роль для пристроїв з чутливою електронікою (котлів опалення, циркуляційних насосів, мед оснащення, телекомунікаційних, вимірювальних, лабораторних пристроїв, аудіо техніки), а також для всіх електроприладів, в яких є інтегровані мікросхеми, плати і чіпи. Такі показники з правильною синусоїдою допомагають збільшити термін служби будь-якого електроприладу.

Вибирайте інвертор на сайті партнері https://prel.prom.ua/g949226-nvertori-naprugi

Основна відмінність цих інверторів полягає в формі вихідної напруги.

Форма напруги в електричній мережі - чистий синус. Відповідно, всі споживачі електричного струму десятиліттями розроблялися з урахуванням цього. Проте, останнім часом все більшого поширення набувають електроприлади з імпульсними блоками живлення, для яких в більшості випадків форма напруги не важлива, а важливо лише діюче значення напруги - 220 В. Тобто такі прилади будуть однаково працювати незалежно від форми напруги на виході інвертора. І якщо є впевненість, що спільно з інвертором працюватимуть тільки електроприлади з імпульсними блоками живлення (наприклад, енергозберігаючі лампи, більшість телевізорів, магнітофонів, зарядних пристроїв для телефонів і т.п.), то можна купити будь-яку модель.

Однак і до цього дня залишається велика група електроприладів, яка або зовсім не буде працювати при формі напруги інвертора, відмінною від чистого синуса, або буде працювати, але при цьому характеристики цих приладів погіршаться і скоротиться їх термін служби.

Таким чином, якщо заплановано підключати до інвертору холодильник або насос, а ці прилади ймовірно є в кожному будинку або на дачі, то необхідно брати інвертор з чистим синусом. Якщо ж не буде індуктивних навантажень, то цілком підійде недорога модель з прямокутником, трапецією або псевдосінусоїдой на виході.

Варто зазначити, що серед несинусоїдальних інверторів найближчими по характеристикам є моделі з квазісінусоїдою (псевдосінусоїдою або модифікованою синусоїдою) і в деяких випадках робота таких інверторів буде аналогічна роботі більш дорогих моделей з чистою синусоїдою. Квазісінусоїда - це свого роду компромісне рішення - майже чистий синус. Тому, якщо метою є економія коштів, то цілком можна вибрати і це рішення.

РЕДАКЦИЯ РЕКОМЕНДУЕТ СТАТЬИ

Inform
Inform2
Inform3
Inform4
Inform5
Inform6
Inform7
Inform8
Inform9
Inform10
Inform11
Inform12
Inform13
Inform777
Законодательные акты Украины
ТНВЭД - УКТВЭД   
Наши партнеры
Контакты