Вся информация в одном месте

Металл    Машиностроение    Химия    Пищепром    Энергетика    Транспорт   Строительство
Business World Magazine, The Ukrainian Metal

ЗАСТОСУВАННЯ ЕКСКАВАТОРІВ-НАВАНТАЖУВАЧІВ В БУДІВНИЦТВІ ДОРІГ

Дорожнє будівництво вимагає використання різної спецтехніки, до якої відноситься і екскаватор-навантажувач. З його допомогою прискорюється проведення ряду робіт, полегшується праця робітників, підвищується якість дорожнього полотна. Послуги оренди екскаватора-навантажувача на сайті.

Особливості застосування

Будівництво дорожнього полотна вимагає переміщення великої кількості грунту, підвезення необхідних елементів, наприклад бордюрного каменю, розвантаження плитки складеної на піддонах. Всі ці дії і багато іншого можна виконати за допомогою екскаватора навантажувача.

Ця техніка здатна виконувати відсипання насипів, рити траншеї, виконувати планування поверхні, перевозити вантаж на вилах або в ковші. Саме за рахунок різноманіття виконуваних робіт екскаватор-навантажувач і затребуваний в дорожньому будівництві.

Переваги

Ця техніка поєднує в собі особливості фронтального навантажувача, а також екскаватора. Вона призначена для виконання широкого спектру різних робіт, і стає можливим це завдяки навісного устаткування. Екскаватор-навантажувач при необхідності може виконати буріння грунту для подальшої установки дорожніх знаків, землерийні, навантажувальні і розвантажувальні роботи. Особлива перевага даної техніки і в її невеликих розмірах. Екскаватор-навантажувач може виконати роботи в умовах обмеженого простору - в тунелях, при частковому відновленні дорожнього полотна в міській забудові.

Використання в дорожньому будівництві

Найчастіше дана техніка застосовується для навантаження інертних сипких матеріалів (щебеню, гравію, піску). Також вона має високу точність висипку, тому екскаватор-навантажувач залучається до вивантаження і засипки матеріалу під час ямкового ремонту. Застосовується він і для створення відвалів, насипів ґрунту під час будівництва дорожнього полотна. Різноманіття виконуваних робіт стає можливим завдяки можливості швидкої зміни навісних елементів. Часто використовується обладнанням є:

  • гідромолот. Він застосовується при необхідності руйнування старого покриття дорожнього полотна;
  • відкидні вила. Вони необхідні для організації вивантаження і навантаження палет зі складеним на них матеріалом;
  • планувальний ківш. Він необхідний для вирівнювання грунту, підстави майбутньої траси, узбіч;
  • щітки. Вони проводять очищення дорожнього полотна в разі проведення ямкового ремонту;
  • виброплита. Використання цього навісного обладнання відбувається при необхідності трамбування невеликого асфальтованого ділянки.

РЕДАКЦИЯ РЕКОМЕНДУЕТ СТАТЬИ

Inform
Inform2
Inform3
Inform4
Inform5
Inform6
Inform7
Inform8
Inform9
Inform10
Inform11
Inform12
Inform13
Inform14
Inform15
Inform16
Inform777

Законодательные акты Украины
ТНВЭД - УКТВЭД   
Наши партнеры
Контакты